آموزش وردپرس
خانه / تفریحی / روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع و ترسناک با عکس

روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع و ترسناک با عکس

روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع و ترسناک با عکس

روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع + عکس

روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع و ترسناک با عکس

مارهای موجودات بسیار ترسناکی هستند و تقریبا اکثر مردم دنیا از آن ها می ترسند اما این ترس برای مردم روستایی در تایلند معنا ندارد.

بقیه در ادامه مطلب


۶۰ سال پیش یک دکتر تایلندی تصمیم گرفت روستایش را به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل کند او به همین علت از هم روستایانش خواست تا مار پرورش دهند.
این باعث شد تا پرورش مار در این روستا بسیار همه گیر شود  همچنین این روزها این روستا که “Ban Kok Sa-Nga” نام دارد به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است.
این روستا در پرورش مار بسیار مهارت دارد  و البته تخصص آن ها در مار کبرا است و به همین علت به روستای کبری ها معروف شده اند.

روستایی در تایلند با مردمانی بسیار شجاع + عکس

تمام ۱۴۰ خانواری که در این روستا زندگی می کنند تماما به پرورش مار مشغول هستند و همه آن ها در مقابل خانه شان جعبه هایی دارند که مملو از مارهای کبرا است.
در این روستا همه چیز بر اساس مارها است و همچنین مسابقات زیادی نیز برگزار می شود تا گردشگران زیادی به روستا آیند. برای مثال یکی از مسابقات وحشتناک این روستا بوکس بین انسان و مار کبرا است.
یکی از نکات منفی در مورد این روستا خطرناک بودن آن است. تا به حال توریست های زیادی بوده اند که بر اثر حمله مارها جان خودشان را در این روستا از دست داده اند.
مرگ و میر توریست ها در حالی است که بسیاری از ساکنین این روستا در مقابل سم مارها خیلی بادوام هستند. یک مرد ۷۲ ساله در این روستا تا به حال ۲۱ بار نیش خورده است و به این مسئله نیز افتخار میکند.
مردم این روستا مارها را به عنوان عضوی از خانواده خودشان می دانند و نمی توانند آن ها را دور از خانه تصور کنند. برخی از آن ها وابستگی های واقعا عجیبی به مارها دارند به طوری که با مردن مارشان مریض و بدحال می شوند.
منبع : باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *