آموزش وردپرس
خانه / اخبار / خبر جنجالی فروش فیلم جنجالی خصوصی به طور رسمی

خبر جنجالی فروش فیلم جنجالی خصوصی به طور رسمی

خبر جنجالی فروش فیلم جنجالی خصوصی به طور رسمی
نسخه ویدیویی فیلم جنجالی که از روی پرده سینماهای کشور پایین کشیده شده بود، رسما در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
 نیونت به نقل از خبرگزاری ایسنا:  نسخه ویدیویی فیلم جنجالی که از روی پرده سینماهای کشور پایین کشیده شده بود، رسما در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

«خصوصی» به‌ کارگردانی حسین فرح‌بخش از فیلم‌های سیاسی بود که نوروز ۹۱ روی پرده سینماها رفت و با واکنش‌های منفی بسیار شدیدی روبرو شد و از تریبون‌های مختلف نسبت به اکران «خصوصی» و همچنین «گشت ارشاد» در سینماها انتقاد شد.

این واکنش‌ها باعث شد تا ششم فروردین‌ماه سال قبل و در میانه تعطیلات نوروز، حوزه هنری طی بیانیه‌ای اکران این دو فیلم را در سینماهایش لغو کند و ادارات ارشاد استان‌ها نیز به‌ اکران این فیلم خاتمه دادند و نهایتا با تشدید فشارها، سازمان سینمایی نیز مجبور شد تا پس از حدود یک‌ ماه به اکران آن‌ها خاتمه دهد.

اما مدتی پس از پایین‌ آمدن «خصوصی» از روی پرده، نسخه غیرقانونی و قاچاق آن در گوشه خیابان‌ها به‌فروش رسید!

اکنون پس از حدود ۱۵ ماه از این وقایع، نسخه ویدیویی فیلم سینمایی «زندگی خصوصی» چهارشنبه (هشتم خردادماه) به‌طور رسمی توسط موسسه «ریز موج» وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

«خصوصی» در ابتدا با نام «زندگی خصوصی» در سی‌امین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، اما در اکران، کلمه «زندگی» از نام فیلم حذف شد؛ اما اکنون در نسخه ویدیویی عرضه‌شده، نام فیلم باز هم «زندگی خصوصی» درج شده است.

به گزارش ایسنا، فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، لعیا زنگنه، آتیلا پسیانی، امیر آقایی، سعید نیک‌پور و کاظم هژیرآزاد بازیگران فیلم سینمایی «زندگی خصوصی» بودند. فرهاد اصلانی برای بازی در این فیلم و یک‌ فیلم دیگر، توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را از سی‌امین جشنواره فجر دریافت کند.

در خلاصه داستان «زندگی خصوصی» در پشت جلد نسخه توزیع شده آن آمده است: «”ابراهیم کیانی” از انقلابیون پرجوش و خروش سال‌های اول انقلاب در تظاهرات ضد فیلم فارسی و ضد بی‌حجابی حضور فعال داشته و بعدا به سمت‌های مهمی دست یافته است. حال پس از سی سال پایش به یک مجرای بزرگ مالی کشیده شده است.

او در یک مهمانی با زن جوانی به نام “پریسا زندی” آشنا می‌شود و آشنایی آنها ادامه می‌یابد این آشنایی منجر به بروز اتفاق‌هایی می‌شود که چهره واقعی “ابراهیم” را نمایش می‌دهد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *