تفریحی و سرگرمی نیونت جدیدترین عکس های زشت ترین مجری تلویزیونی در طول تاریخ - تفریحی و سرگرمی نیونت

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین عکس های زشت ترین مجری تلویزیونی در طول تاریخ

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

سیاوش مجری شبکه من و تو… توضیحات و عکسهای بیشتر در ادامه مطلب…

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

به گزارش ماهستیم از چندی پیش در فضای مجازی به خصوص فیس بوک عده ای از جوانان اقدام به ساخت صفحه ای با عنوان «من از سیاوش مجری من وتو متنفرم» کرده اند، این تعداد از جوانان نه افسران جنگ نرم هستند و … بلکه بینندگان تلویزیون من و تو هستند!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

اعضا پیج «من از سیاوش مجری من و تو متنفر هستم» در فیس بوک با اشاره به پوشش نامتعارف و غیرمعقول سیاوش مجری من و تو از دست اندرکاران من وتو می خواهند تا سریعا نسبت به پوشش وی تجدید نظر کنند. گفتنی است از بدو تاسیس تلویزیون های ماهواره ای این اولین بار است که مجری برنامه با چنین ظاهر نامتعارف و عجیبی در مقابل دوربین ظاهر می شود.

تلویزیون من و تو به لحاظ کادر انسانی [مجری] دارای ضعف هایی نیز هست،به عنوان مثال خنده های زیاد و غیرقابل کنترل سالومه،مجری برنامه «سالی تاک سالی تالک» یکی از اشکالاتی است که بینندگان من وتو بارها و بارها به آن اشاره کرده اند؛ یا مجری برنامه «scream for me Tehran» با ظاهر زننده و زشت ….

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

این روزها نیز سیاوش به کادر مجریان من وتو اضافه شده است تا کلکسیون مجریان عجیب و غریب این تلویزیون کامل شود؛بدیهی است تلویزیونی که ادعای ارائه فرهنگ اصیل و ناب ایرانی در فضای رسانه ای را دارد چنین مجریانی را برای نمایش فرهنگ ایران به جهانیان معرفی کند؛خوشبختانه یا متاسفانه برنامه هایی که فرهنگ ایرانی را به خوبی نمایش می دهد هم کم نیستند.مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ | 6,074 views | دسته: اجتماعی, اخبار, متفرقه
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

تبلیغات

بدون دیدگاه نوشته شده است! (نوشتن دیدگاه)

هنوز دیدگاهی داده نشده.

دیدگاه خود را به ما بگویید.