آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / زیباترین دختر افغان ملکه زیبایی انگلیس شد!با عکس

زیباترین دختر افغان ملکه زیبایی انگلیس شد!با عکس

توضیحات در ادامه مطلب…

دختری که از والدینی افغانی به دنیا آمده و مدعی شده که مسلمان است، توانست تاج ملکه زیبایی انگلستان را بر سر بگذارد.

حماسه کوهستانی ، ۱۸ ساله، اعلام کرد که خوشحال است که “تاریخ ساز” شده و مشتاقانه منتظر است تا در رقابت‌های دختر شایسته جهان در چین به رقابت بپردازد.

خانم کوهستانی بعد از آن که پدر و مادرش ناگزیر به فرار از افغانستان شدند، در تاشکند ازبکستان به دنیا آمده است.

وی که به شش زبان از جمله روسی و فارسی صحبت می‌کند، از میان ۴۰ رقیب برگزیده شد. وی پس از مراسمی دو روزه در لیورپول شنبه شب، سوم سپتامبر تاج ملکه زیبایی را بر سر گذاشت.

خانم کوهستانی که می‌گوید مادرش در انتخاب و تهیه لباسش نقش داشته بود، اعلام کرد: “وقتی آنها گفتند که من برنده شده‌ام، فکر کردم که اشتباه شنیدم. دعا می‌کردم اشتباه نکرده باشند، یک لحظه طول کشید تا باورم شود”.

به خانم کوهستانی که توانست بر یک رقیب دیگر، سارا مندلی، ۲۳ ساله از ناتینگهام غلبه کند، برای بازی در یک فیلم بالیوودی پیشنهاد شده است.

      حماسه کوهستانی  کمیاب ترین عکسهای حماسه کوهستانی  کمیاب ترین دختر افغانی  کمیاب ترین دختران افغانستان  کمیاب ترین دختر کابلی  کمیاب ترین دختر شایسته انگلستان  کمیاب ترین سارا مندلی  کمیاب ترین حماسه کوهستانی دخترافغان  کمیاب ترین دختران شایسته  کمیاب ترین تاج  کمیاب ترین زیباترین دختر  کمیاب ترین زیبا  کمیاب ترین دختر زیبا  کمیاب ترین شرقی  کمیاب ترین چهره  کمیاب ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *