آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / خبر جدید دختران طرفدار پرسپولیس در تمرینات این تیم ! باعکس

خبر جدید دختران طرفدار پرسپولیس در تمرینات این تیم ! باعکس

یکی از بانوانی که در بیرون از ورزشگاه حضور داشت نامه ای به نمایندگی از سایر زنان هوادار پرسپولیس به مدیرعامل باشگاه داد و تقاضا کرد از این پس زنان هم اجازه حضور در جلسات تمرین پرسپولیس را داشته باشند.

 آپلود سنتر

 آپلود سنتر

خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایرنا، گزارش داده است که در تمرین‌های امروز (شنبه ۳ تیرماه، ۲۳ ژوئن) تیم پرسپولیس تعدادی از زنان هوادار این تیم اجازه پیدا کرده‌اند در ورزشگاه حاضر شده و تماشاچی تمرین این تیم باشند.

ایرنا این اتفاق را “بی‌سابقه” توصیف کرد و نوشت که حدود ۴ زن اجازه گرفتند وارد مجموعه ورزشی درفشی فر، محل تمرین تیم پرسپولیس، شوند اما در تمام مدتی که در ورزشگاه حضور داشتند “اجازه نشستن روی سکو را نداشته‌اند و در کناری ایستاده بودند.”

بر اساس این گزارش حدود ۱۵ زن دیگر نیز بیرون ورزشگاه و درمیان هواداران پرسپولیس حضور داشته‌اند و هنگام خروج محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، نامه‌ای به او دادند و خواهان اجازه حضور در جلسات تمرین پرسپولیس شدند.

زنان ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه‌ها و تماشای بازی‌های فوتبال را در این کشور ندارند و به تازگی کلیک مسئولان پلیس ایران اعلام کردند که حتی سینماهایی که در تهران بازی‌های یورو ۲۰۱۲ را پخش می‌کنند فقط می‌توانند پذیرای تماشاچیان مرد باشند.

یکی از نکات جالب تمرین دیروز پرسپولیس این بود که چهار زن اجازه گرفتند وارد مجموعه ورزشی درفشی فر شوند، کاری که پیش از این سابقه نداشت. حدود ۱۵ زن دیگر هم بیرون از ورزشگاه در میان برخی از هواداران پرسپولیس ایستاده بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *