آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / پرداخت جدید مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز

پرداخت جدید مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز

پرداخت مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پرداخت دومین مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز پنج شنبه به مبلغ هر بازنشسته ۱۷۰ هزار تومان خبر داد.
خبرگزاری مهر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پرداخت دومین مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز پنج شنبه به مبلغ هر بازنشسته ۱۷۰ هزار تومان خبر داد.

عبدالرضا شیخ الاسلامی از پرداخت دومین مرحله مطالبات بازنشستگان کشوری از امروز پنج شنبه خبر داد و گفت: در این مرحله، براساس محاسبات صورت گرفته به حساب ۷۹۰ هزار بازنشسته مبلغ ۱۷۰هزار تومان واریز خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بازنشستگان مشمول این قانون می توانند با مراجعه به بانک های عامل نسبت به برداشت وجه اقدام نمایند، افزود: اولین مرحله از پرداخت مطالبات بازنشستگان با تلاش های مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری اواخر اسفند ماه سال گذشته با موفقیت انجام شد که در این مرحله ۸۳۰ هزار بازنشسته مطالبات خود را دریافت کردند.

شیخ الاسلامی با اشاره به خدمات و اقدامات حمایتی دولت از بازنشستگان کشوری، اظهار داشت: سعی و تلاش همه مسئولان و خدمتگزاران دولت، ایجاد امکانات و تسهیلات رفاهی و تأمین نیازهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازنشستگان است و در یک سال اخیر مسئولان صندوق بازنشستگی با تمام وجود عزم خود را در این نهاده اند تا در جهت حل مشکلات و بهبود معیشتی بازنشستگان گام بردارند که خوشبختانه در این زمینه با حمایت دولت توفیقها و دستاوردهای زیادی حاصل شده است.

به گفته وی، مجموع مطالبات بازنشستگان کشوری ۱۸۳۰ میلیارد تومان است که تاکنون بخشی از این مطالبات پرداخت شده است و امیدواریم با همکاری سازمان خصوصی سازی هرچه سریعتر باقیمانده مطالبات بازنشستگان پرداخت شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تاکید کرد: در دو سال اخیر با حمایت رئیس جمهور مطالبات انباشته شده بازنشستگان از دوره های گذشته پرداخت شده و در این خصوص می توان به پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان بابت پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال ۷۹ و پرداخت ۱۸۳۰ میلیارد تومان مطالبات ۸۳۰ هزار بازنشسته کشوری اشاره کرد که همین امر موجب شده است که در دولت دهم رضایت عمومی بازنشستگان افزایش یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *