آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / خبر جدید آنتن دهی سیم کارت ایرانسل در این پروازها

خبر جدید آنتن دهی سیم کارت ایرانسل در این پروازها

آنتن دهی سیم کارت ایرانسل در این پروازها

با پیوستن هواپیماهای ۱۳ شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به “خدمات رومینگ ایرانسل در آسمان”، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای ۱۵ شرکت هواپیمایی آنتن می‌دهند.
خبرگزاری ایسنا: با پیوستن هواپیماهای ۱۳ شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به “خدمات رومینگ ایرانسل در آسمان”، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای ۱۵ شرکت هواپیمایی آنتن می‌دهند.

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد: امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور و همگام با روندهای جهانی ممکن شده و در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین المللی پانزده شرکت هواپیمایی جهان فراهم شده است.

در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین‌المللی شرکت‌های هواپیمایی نیوزلند، اتحاد امارات، مصر، عمان‌، رویال اردن، BA انگلستان، TAM برزیل، خطوط هوایی امارات، هنگ کنگ، سنگاپور، لیبی، عربستان سعودی، قطر، تایلند و مالزی فراهم شده است.

مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگ سیم‌کارت خود، لازم است با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس از خطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و کلیه اطلاعات لازم را دریافت کنند.

فعال‌سازی خدمات رومینگ بین‌الملل برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* از خط ایرانسل مورد نظر ممکن است.

اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه گسترده رومینگ سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل در وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *