آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / تمدید مهلت جدید برای متقاضیان معافیت‌ سربازی

تمدید مهلت جدید برای متقاضیان معافیت‌ سربازی

مهلت جدید برای متقاضیان معافیت‌ سربازی

مشمولان غیرغایبی که تا پایان سال ۱۳۹۰ واجد شرایط معافیت‌هایی از قبیل معافیت جد و جده ، سه‌برادری و .. بوده‌اند در صورتی که همچنان واجد شرایط معافیت هستند تا ۳۱ شهریور ۹۱ فرصت دارند تا برای ثبت و رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.
  عصرایران: مشمولان غیرغایبی که تا پایان سال ۱۳۹۰ واجد شرایط معافیت‌هایی از قبیل معافیت جد و جده ، سه‌برادری و .. بوده‌اند در صورتی که همچنان واجد شرایط معافیت هستند تا ۳۱ شهریور ۹۱ فرصت دارند تا برای ثبت و رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.

سرهنگ محمدرضا اکبر حلوایی معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با تصویب قانون جدید وظیفه عمومی شرایط برخی از معافیت‌ها مانند معافیت جد و جده، سه برادری، کسرخدمت منجر به معافیت، تغییراتی کرده است.

بنابراین آن دسته ازمشمولان غیرغایب که تا پایان سال ۹۰ واجد شرایط این معافیت‌ها بوده‌اند، اما بدلیل عدم‌آگاهی یا پاره‌ای ازمشکلات نتوانسته‌اند درخواست خود را ارائه کنند، در صورتی که همچنان واجد شرایط معافیت هستند، تا پایان شهریور ماه سال ۹۱ مهلت دارند تا درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) ثبت کنند.

حلوایی با تاکید بر بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده افزود: مهلت ذکرشده (تا پایان شهریور ماه سال ۹۱) تنها شامل حال مشمولان غیرغایبی می‌شود که تا پایان سال ۹۰ واجد شرایط این معافیت‌ها بوده‌اند و همچنان نیز واجد شرایط معافیت هستند، بنابراین تاریخ‌های دیگری که دراین خصوص توسط برخی از خبرگزاری‌ها اعلام شده، صحت ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *