آموزش وردپرس
خانه / مرجانه گلچین / کمیاب ترین عکس مرجانه گلچین از جوانی تا امروز

کمیاب ترین عکس مرجانه گلچین از جوانی تا امروز

13311250263

در ادامه مطلب…

مرجانه گلچین که این روز‌ها در سریال «نقطه سرخط» به کارگردانی سعید آقاخانی بازی می‌کند فعالیت هنری خود را سال ۱۳۶۴ و با بازی در سریال «آینه» شروع کرد.
به گزارش خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «آینه» یکی از خاطره‌انگیزترین مجموعه‌های دهه ۶۰ است. این سریال سال ۶۴ به کارگردانی غلامحسین لطفی و تهیه‌کنندگی گروه معارف روزهای دوشنبه از شبکه یک سیما پخش می‌شد و مخاطبان زیادی داشت.
«آینه» روایتگر معضلات خانوادگی بود و در هر قسمت برای معضلات مطرح شده راهکار نیز ارائه می‌کرد. در این مجموعه بازیگرانی چون مهین شهابی، رضا بابک، سیاوش طهمورث، پوراندخت مهیمن، رویا افشار، فردوس کاویانی، زنده یاد جمشید اسماعیل خانی و مرجانه گلچین بازی می‌کردند.
13311250251
مرجانه گلچین در ۱۹ سالگی در نمایی از سریال «آینه»
مرجانه گلچین که فارغ‌التحصیل رشته موسیقی بود، با سریال «آینه» به تلویزیون پا گذاشت. او زمان بازی در این سریال ۱۹ ساله بود و بعد از این سریال به تئاتر و سینما نیز راه پیدا کرد.
گلچین از سال ۶۸ و بعد از بازی در مجموعه تلویزیونی «ازدواج پر ماجرا»، تا سال ۸۵ از تلویزیون دور بود. بالاخره بعد از ۱۳ سال با مجموعه تلویزیونی «زیرزمین» به تلویزیون بازگشت. او در دهه ۷۰ بیشتر به سینما پرداخت اما در عرصه سینما هم چندان پر رنگ ظاهر نشد.بالاخره بعد از مدت‌ها رضا عطاران با سریال «بزنگاه» این بازیگر را به دوران اوج خود بازگرداند.
13311250262
مرجانه گلچین، حمید لولایی و رضا عطاران در مجموعه «بزنگاه»
گلچین بعد بازی در سریال عطاران، پای ثابت مجموعه‌های طنز مناسبتی و روتین شد. مجموعه «نقطه سر خط» به کارگردانی سعید آقاخانی و بازی مرجانه گلچین، این روزها از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

13311250263

مرجانه گلچین در نمایی از سریال «نقطه سرخط»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *