آموزش وردپرس
خانه / تفریحی / معرفی و نگاهی به مجموعه‌ی طنز خنده‌بازار +عکس

معرفی و نگاهی به مجموعه‌ی طنز خنده‌بازار +عکس

در ادامه مطلب…

نیونت به گزارش ایسنا: فرید شب‌خیز درباره‌ی پخش آیتم‌های جدید «خنده‌بازار» اعلام کرد: سری جدید این مجموعه به تازگی کلید خورده و قرار است آیتم‌های جدید با دست‌مایه‌های نوروز به روی آنتن بروند.

تهیه‌کننده مجموعه‌ی طنز «خنده‌بازار» افزود: در حال حاضر شب و روز در حال ضبط و تولید آیتم‌های جدید مجموعه «خنده‌بازار» هستیم و امیدواریم تا ۲۶ الی ۲۷ اسفند ماه آماده شوند تا در ایام نوروز به روی آنتن برود.

وی با معرفی آیتم‌های جدید «خنده‌بازار» ادامه داد: ۶۰ جانور، داستان‌های دبستانی، قوی‌ترین مردان، مسابقه محله، شب شعر، کلاس املا و انشا نیز از جمله آیتم‌های جدید این مجموعه هستند که اضافه می‌شوند؛ همچنین تیزرهای تبلیغاتی هم قرار است لابه‌لای برنامه به صورت کوتاه پخش شوند و دید و بازدیدهای ایام عید نوروز هم قرار است به عنوان آیتمی جدید در این برنامه مطرح شود.

او درباره‌ی پخش آیتم‌های قبلی در سری جدید مجموعه «خنده‌بازار» در ایام نوروز گفت: آیتم‌های قبلی این مجموعه از جمله آیتم فرودگاه، آشپزی، فیتیله، داستان‌های باورنکردنی، نقد فیلم و نود قرار است همراه با آیتم‌های جدید با دست مایه‌های نوروز پخش شوند.

شب خیز درباره‌ی ساخت آیتم‌های جدید مجموعه «خنده‌بازار» خاطرنشان کرد: ورود به آیتم‌های جدید کمی سخت است؛ امیدواریم آیتم‌های جدیدی که برای سری جدید این مجموعه ضبط می‌کنیم جواب دهد.

در کل ما برای ساخت آیتم‌های جدید تست‌هایمان را می‌گیریم و اگر نتیجه‌ی خوبی داشت آن را ادامه می‌دهیم، در غیر این صورت بلافاصله آن‌ها را قطع می‌کنیم.

تهیه‌کننده‌ی مجموعه «خنده‌بازار» در ادامه درباره‌ی مطالبی که اخیرا درباره‌ی هشدار مدیران شبکه‌های تلویزیونی به این برنامه‌ درخصوص نقد برنامه‌ها عنوان شد، گفت: هشداری در کار نبوده و فقط در حد یک صحبت بود که به من و عوامل این مجموعه منتقل شده؛ درست است که در خیلی از مواقع برخی آیتم‌های «خنده‌بازار» حساسیت‌برانگیز است ولی طبیعی است.

او خاطرنشان کرد: زمانی که پخش «خنده‌بازار» برای اولین بار آغاز شد ما نقد برنامه‌ها را از خود تلویزیون شروع کردیم ولی حالا بیشتر موضوعات به سمت معضلات اجتماعی و مسایل دیگر می‌رود؛ تاکنون صحبت‌هایی درباره‌ی برخی آیتم‌ها از سوی مدیران و مسؤولان مطرح شده ولی هشداری داده نشده است.

او در پاسخ به اینکه آیا سری جدید مجموعه «خنده بازار» که هم اکنون در حال پخش است، تاکنون با انتقاداتی هم روبه‌رو بوده است؟

 گفت: در این سری از این مجموعه که در حال حاضر پخش می‌شود، هیچ انتقادی وجود نداشته است، طی هفته گذشته از طریق همکاران به گوش من رسید که آقای فریدون جیرانی از پخش این برنامه ناراحت شده و شکایت کرده است ولی زمانی که پیگیری شدیم، متوجه شدیم شایعه‌ای بیش نبوده و یک عده می‌خواستند جوسازی کنند.

وی اضافه کرد: به هر حال در برنامه‌های طنزی مثل «خنده‌بازار» همیشه علیه ما جوسازی می‌کنند و نمی‌دانند که در بسیاری از مواقع این جوسازی‌ها به نفع ماست و به نوعی برایمان تبلیغ می‌کنند و در نتیجه آمار مخاطبانمان بالاتر می‌رود.

شب خیز در پایان گفت: به عنوان مثال در آیتم «نود» که سری گذشته شخص علی دایی مطرح شد، بلافاصله با شروع شدن این آیتم یک مرتبه همه چیز منفجر شد و آمار مخاطبان این برنامه افزایش پیدا کرد.

به قول آقای علیرضا خمسه که در جلسه نقدی درباره‌ی برنامه «خنده‌بازار» صحبت می‌کرد، پاشنه‌ی «خنده‌بازار» را علی دایی بالا کشید و او بود که باعث شد پا به طور کامل به داخل کفش برود و این مجموعه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *