آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اصغر فرهادی و خانواده اش از ایران خارج شدند (اخبار سینما)

اصغر فرهادی و خانواده اش از ایران خارج شدند (اخبار سینما)

اصغر فرهادی و خانواده اش ایران را ترک کردند

اصغر فرهادی و خانواده اش از ایران خارج شدند (اخبار سینما)

بحث درباره جدایی نادر از سیمین و رویکردش به جامعه امروز ایران به زندگی سازندگان‌اش کشیده است. روزنامه هفت صبح در تیتر خبرش  نوشته: عاقبت ترمه از ایران رفت….

لطفا برای خواندن ادامه به ادامه مطلب مراجعه کنید…

اصغر فرهادی پروژه مشترک خود را با تهیه کننده فرانسوی ممنتو فیملز  اینترنشنال- را جلو برده است و مهمتر از آن اینکه در حال نوشتن یک فیلمنامه مشترک با یاسمینا رضا، نمایشنامه نویس بزرگ فرانسوی است که نمایشنامه هنر نوشته او جوایز زیادی به دست آورده و پولانسکی فیلم خداوند کشتار را بر مبنای دیگر نمایشنامه مشهور او ساخته .

فیلم احتمالا در خرداد ماه کلید خواهد خورد. فرهادی که این روزها شانس قرار گرفتن اسمش در بین نامزده های نهایی اسکار بیش از همیشه است با انجام این پروژه مشترک آن هم در کنار یاسمینا رضا و بازیگران مشهور فرانسوی  نام خود را به عنوان یک چهره مشهور بین المللی بیش از پیش ثبت خواهد کرد. . از سوی دیگر خبر می رسد لیلا حاتمی راهی آمریکا می شود تا در افتتاحیه جدایی نادر از سیمین شرکت کند.

هفت صبح ادامه داده: یک سال پس از اکران جدایی نادر از سیمین کارگردان عقیده واقعی خود درباره ابهام پایان فیلم را نشان داد. با مهاجرت فرهادی به فرانسه نامه انتقادی مشهور حاتمی کیا و طعنه هایش معنای دیگری می یابد. فرهادی در حال نوشتن فیلمنامه فیلم جدیدش همراه با نمایشنامه مشهور فرانسوی یاسمینا رضاست.

اما خبر دیگر همان چیزی است که منشا تیتر ما شده است. خبر رسیده که فرهادی در یکسال آینده در فرانسه زندگی خواهد کرد. و سارینا دخترش –همان ترمه جدایی نادر از سیمین-در فرانسه به مدرسه می رود. اری فیلم ترجمان شیوه زندگی فرهادی بود: ترمه از ایران رفت…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *