آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / خبر داغ از انفجار در پادگان نظامی تهران و کرج

خبر داغ از انفجار در پادگان نظامی تهران و کرج

نماینده مردم شهریار با اشاره به شنیده شدن صدای انفجار مهیب در حوالی تهران گفت: این انفجار در حوالی روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد رخ داده است.
trans انفجار در پادگان نظامی تهران و کرج ؟
به گزارش «تابناک» حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به شنیده شدن صدای انفجار مهیب در حوالی تهران گفت: این انفجار در حوالی روستای بیدگنه از توابع شهرستان ملارد رخ داده است.

نماینده شهریار در مجلس تأکید کرد: این انفجار احتمالا در انبار مهمات پادگان رخ داده ولی بررسی‌ها ادامه دارد و این موضوع قطعی نیست.

چند تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس این خبر را تأئید کردند.

عزیز اکبریان نماینده کرج نیز ضمن تأئید این خبر گفت: انفجار در یک پادگان نظامی حوالی شهریار به وقوع پیوسته است.

پرویز سروری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، این حادثه را ناشی از انفجار زاغه مهمات یک پادگان نظامی عنوان کرد.

به گفته برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی، این انفجار در یک پادگان متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رخ داده است.

در همین ارتباط اطلاعات و داده‌های ثبت شده روی دستگاه‌های زلزله‌شناسی از وقوع زلزله اطلاعاتی نمی‌دهد اما همچنان پردازش روی داده‌ها ادامه دارد.

روابط عمومی پژوهشکده زلزله‌شناسی درباره برخی لرزش‌های حس شده در سطح شهر تهران اظهار داشت: اطلاعات و داده‌های ثبت شده روی دستگاه‌های زلزله‌سنجی از وقوع زلزله اطلاعاتی نمی‌دهد اما همچنان پردازش روی داده‌ها ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *